Що таке сім’я? Це люди, яким ти потрібен. У радості і горі, в дрібницях або в цілому, вони приходять в потрібну хвилину і залишаються з тобою, не дивлячись ні на що. Сім’я – головна цінність в нашому житті й тому не дивно, що їй присвячено кілька свят в році.

Саме 15 травня світ відзначає Міжнародний день сім’ї.  Цей день започаткований ООН для вшанування та підтримки родинних цінностей, а також для пропагування здорових та гармонійних стосунків між батьками та дітьми, чоловіком та дружиною й іншими членами родини.

Міська влада та структурні підрозділи виконавчого комітету постійно приділяють увагу родинам, які потребують підтримки та допомоги. Тож, цей день став приводом вчергове об’єднати та вшанувати різні категорії родин. На території Золотоніського центру надання соціальних послуг зібралися дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї та сім’я патронатного вихователя, аби разом відзначити сімейне свято.

Нагадаємо, що у Золотоніській громаді функціонує 5 дитячих будинків сімейного типу та 7 прийомних сімей, в яких виховуються 49 дітей та одна сім’я патронатного вихователя, які стали надійною опорою для дітей, які з тих чи інших причин втратили свої біологічні родини.

Секретар міської ради Наталія Сьомак та заступник міського голови Олександр Флоренко висловили подяку батькам-вихователям за їхнє бажання допомогти діткам, подарувати любов і турботу, та вручили їм пам’ятні подарунки.

Цього дня не тільки природа пестила дітей промінчиками весняного сонця, а й організатори заходу – працівники Золотоніського центру надання соціальних послуг та служби у справах дітей виконавчого комітету, майстрині Будинку дитячої та юнацької творчості, артисти Будинку міського будинку культури випромінювали тепло та доброту. Також, хочемо подякувати місцевим підприємцям за солодощі для діток.

Народний аматорський молодіжний вокальний гурт «BlackList» заполонив присутніх неймовірними сучасними піснями, а опісля зарядив енергією як дітей, так і дорослих, цікавими та веселими іграми й танцювальними руханками.

Паралельно на малечу чекали творчі локації, які підготували викладачі БДЮТ: майстер-клас з орігамі та аквагрим для всіх охочих.

Наостанок святкового дійства усі присутні мали змогу насолодитися смачною козацькою кашею та випічкою, приготовані працівниками терцентру.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).