23 травня о 14:00 в центральній бібліотеці (вул. Благовіщенська, 2)  відбудеться діалогова зустріч на тему: “Чи вирішить проблему безпритульних собак будівництво притулку для бездомних тварин?”.

Запрошуємо усіх небайдужих до діалогу!

У разі виявлення бажання взяти участь в обговоренні, завчасно повідомте про це (22 травня, до 17:00, тел.: +380678924701)

Відзначимо, що проєкт “Лабораторії творчого діалогу в громадах” реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» в 120 громадах з 12 областей України і є однією з перших масштабних ініціатив впровадження діалогового підходу в застосуванні інструментів участі на локальному рівні.  

Проєкт реалізується в рамках програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).