У Золотоніській територіальній громаді буде реалізований проєкт “Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні”. Відбуватиметься це за сприяння Фонду міжнародної солідарності у рамках програми “U-LEAD з Європою”.

Загальна кількість тих, хто виявили бажання взяти участь у цій програмі – 249 територіальних громад. До другого етапу відбору обрали 45 громад, а після верифікації та візитів на місця, організатори сформували перелік із 20 учасниць проекту. Серед них – наша громада, котра посіла гідне місце.

Сьогодні, 16 вересня, перший заступник міського голови Олег Масло підписав меморандум про співпрацю із Представництвом Фонду міжнародної солідарності в Україні та одержав від нього сертифікат на отримання пожежного спорядження. Цим буде забезпечена Добровільна пожежна команда.

Напередодні вона була створена у Золотоніській ТГ і складається нині із 12-х осіб. Добровольці – це перші помічники професійних рятувальників, які реагують на пожежі та надзвичайні ситуації, що виникають на території громади. Перш за все, мова йде про небайдужих громадян, які вирішили здійснити свій внесок у забезпечення безпеки громади. Люди, які готові залишити всі свої справи на час виклику аби врятувати чиєсь життя!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).