1 вересня 2021 року у закладі дошкільної освіти «Ромашка» розпочне свою роботу логопедична група компенсуючого типу для дітей з порушеннями мовлення. До логопедичної групи будуть зараховуватись діти віком від 4-х років що мають порушення мовлення різної складності. За словами директорки ЗДО «Ромашка» Ніни Коновал, логопедична група в дитячому садку необхідна для  формування у дітей правильного чіткого виразного мовлення. Найчастіше про якість мовлення своєї дитини батьки замислюються ближче до початку шкільного навчання. Вважається, що певні помилки у вимові звуків для 2-4-річного малюка – цілком нормальне явище. Однак, якщо і в 5-річному віці складно зрозуміти, чого хоче дитина – на це варто звернути увагу.

У логопедичній групі дитині допоможуть поставити відсутні звуки, виправити неправильно вимовлені фонеми,  збагатити активний словник, розвинути сприйняття та зв’язне мовлення, а також навчать граматично та правильно висловлювати свою думку. У вищезгаданій групі окрім вихователя також працюватиме вчитель -логопед. У обов’язки логопеда входить щоденне проведення з дітьми корекційних загальних, індивідуальних та групових занять під час яких діти навчатимуться правильно вимовляти звуки, робити артикуляційну гімнастику, а також виконуватимуть різні вправи для розвитку мовного апарату.

Розвиток мовлення є вкрай важливим для формування вищої психічної діяльності у дитини. Відставання у розвитку мови неминуче спричинить труднощі соціалізації у майбутньому. Батькам треба розуміти, що дефекти мовлення не проходять самі собою без регулярних логопедичних занять. Важливо навчити дитину правильно говорити саме в дошкільному віці.

Для зарахування до логопедичної групи потрібно надати такі документи:

  1. Заява батьків, або законних представників дитини.
  2. Висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (Інклюзивно ресурсний центр).
  3. Медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, про те що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти,
  4. Довідка від сімейного лікаря про епідеміологічне оточення,
  5. Свідоцтво про народження дитини.
  6. Документи для встановлення батьківської плати за харчування дітей.

За додатковою інформаціїєю  звертатись до ЗДО «Ромашка» за адресою: м.Золотоноша, вул. Незалежності, 75 та за телефоном 067 6009056 Ніна Іванівна Коновал.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).