Цьогорічний дитячий табір «Надія» зібрав для відпочинку 34 дівчаток і хлопчиків. Вперше на базі Золотоніського міського Центру соцдопомоги, що розташувався на вул. Благовіщенська, разом розважатися і спільно проводити цікаве дозвілля можуть не лише дітки з вадами здоров’я, а й малята з малозабезпечених сімей і ті, що перебувають під опікою. Про це інформує громадсько-політична газета “Златокрай”.

До міської когорти відпочивальників традиційно долучилася дітвора із Зорівки та доєдналася малеча з Піщаного і Драбівець. З цими громадами укладено договір та організоване щоденне підвезення дітей. Саме організаційні моменти зашкодили відвідувати табір дітям з Вільхів. Табірна зміна стартувала 1-го липня і тривала протягом десяти днів. За цей час здійснили 5 поїздок на р. Дніпро, побували у «Мамонтландії» села Межиріч на Канівщині, провели квести та заняття з психологом, отримали ази роботи з глиною у гончарній майстерні, відвідали міський парк культури та відпочинку.

Основна ідея літнього табору полягає в тому, щоб зібрати діток разом та зробити їхній відпочинок цікавим. Як зазначила директор Центру Людмила Неліна, для цих дітей  дуже важливо мати змогу проводити час в дитячій компанії, а не тільки зі своїми батьками. До того ж, практика спільного відпочинку дітей з вадами і здорових діток дозволить виховати в останніх розуміння проблем інших та ліквідувати психологічні бар’єри.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).