Цього року останній дзвоник у школах громади пролунав 31 травня. У середу до школи прийшли учні перших, дев’ятих та одинадцятих класів. Про це повідомляє інформаційне видання Золотоноша.City

Уже традиційно останній день навчального року кожний заклад продумує зарані. Креативні педагоги проводять святкову лінійку у вигляді цікавих квестів та гуртових ігор з творчими елементами.

У цьому році у Золотоніській громаді налічується 200 випускників. З них 13 нагородять золотими медалями, а шість – срібними. З 9-го класу йдуть зі школи 366 учнів. Проте за словами начальниці відділу освіти Ольги Строкань, більшість все ж планує продовжити навчання у 10 класі.

За попередніми розрахунками до першого класу планують набрати 340 дітей. На даний момент зареєстровано 285 заяв від батьків. Набір триває.

У школі №3 556 учнів завершили навчальний рік. На самостійну дорогу життя вийшли 29 одинадцятикласників. 53 школярі отримали свідоцтва про здобуття базової середньої освіти. З них 38 продовжать навчання у стінах рідної школи. Восени шкільна родина поповниться 44 першокласниками, які навчатимуться у 2-х паралелях.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).