Кипить робота пильщиків на центральному кладовищі у селі Крупське Золотоніської ОТГ. Усього тут 5 діючих цвинтарів: один – оддалік від центральної вулиці біля в’їзду, два − на Калинівці, по одному − на Слободі та Косюрівці. Пише Золотоноша. Сіті.

Як розповіла староста села Надія Хомут, міська влада запевнила, що допоможе прибрати територію центрального кладовища, яке найбільше за площею, і свою обіцянку дотримала. Уже другий тиждень міські комунальники працюють у Крупському. Для зрізання сухих дерев попередньо отримали дозвіл екологічної служби. Пильщики підрядної організації випилюють не тільки сухостої, а й молоді зарослі чагарників, що розрослися на території давніх поховань. Для навантаження використовують проворний невтомний тракторець «Авант», для вивезення гілля – 2 самоскиди. Складують його у спеціально відведеному місці – сільському сміттєзвалищі, куди згодом комунальники підженуть техніку для подрібнення на тирсу.

– Спочатку трудилися тільки пильщики, − додала керівник ПП «Базис плюс» Олена Козлова. А нині задіяли техніку. Роботи дуже багато. Намагаємося працювати оперативно і продуктивно, бо весняний сезон надто спекотний.

На інших 4-х цвинтарях весняне прибирання сільчани проводитимуть власними силами. Місцеві активісти уже розпочали роботи з випилювання дерев та вирубування чагарів на одному з кладовищ Калинівки. Бригада чоловіків на чолі з Володимиром Денисюком працюють на благодійній основі.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).