6 червня у селі Крупське Золотоніської територіальної громади встановили п’ять додаткових світлоточок на вулицях Садова, Лугова, Благовісна, а останні два – на вулиці Наталії Ужвій. Жителі села, а точніше конкретних його локацій, довго чекали на цю подію і тепер нарешті отримали обіцяне. Пише Золотоноша.сіті

Підрядна організація ТОВ «380 В» приїхала і розпочала працювати з 8 години ранку. Енергетики не відійшли від запланованого навіть незважаючи на вихідний та дрібний дощ. Робота тривала до 15 години, адже окрім встановлення додаткових ліхтарів, вони також замінили непридатні для подальшого використання лампи у вже встановлених точках. Попередньо працівники прибували до села тижнем раніше і оглядали, який об’єм роботи потрібно буде виконати.

Жителі тих же Садової та Лугової віддавна очікували на створення комфорту у темний час доби, позаяк опори були встановлені давно, проте натомість ліхтарів – жодного. Мешканці села – Людмила Гринь, Володимир Петренко, Алла Іванова говорять, що за стільки років до їхніх бажань уперше дослухалися. Вони дуже задоволені.

Також чекають освітлення на віддаленій околиці – кутку Калинівка. Крупчани плекають надію вже скоро доєднатися до тих вулиць, на які 6 червня завітала цивілізація.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).