30  вересня в с. Піщане відбулося чудове дійство ,  на честь І річниці проекту «Agrosphera», яку започаткували О. Васильченко, М. Монашок, Д. Грушецький, та відкриття кукурудзяного лабіринту, який був створений на кукурудзяному полі СТОВ « АФ «Маяк» під керівництвом О. Васильченка.

На центральній площі с. Піщане була змонтована сцена, запрошені чудові ведучі свята. Розпочали свято майстри художньої самодіяльності Піщанського СБК, до них приєдналися запрошені  гості – артисти. З привітальним  словом до жителів та гостей села і  розповіддю про Агросферу виступили О. Васильченко, М. Монашок, Д. Грушецький.

Agrosphera – це новий унікальний проект про аграрний бізнес. Там ви знайдете основні правила і секрети успіху продуктивних аграрних підприємств, огляд техніки та поради агрономів. Дізнаєтеся найтонші нюанси сільськогосподарської справи, яких ви не знайдете в інтернеті. Протягом всього дня від центру села до кукурудзяного лабіринту курсував безкоштовний автобус, який перевозив бажаючих відвідати лабіринт і розважитися вдосталь, а на центральній площі стояли надувні гірки та батути для дітей, а також  проводилися ігри, конкурси.

Кукурудзяний лабіринт – це розвага нової генерації, новинка, яка цікава будь-якій віковій категорії. Кукурудзяний лабіринт Агрофірми Маяк (с.Піщане) вирізаний просто неба на кукурудзяному полі. Загальна довжина 9 км. Розміщується на 3 га. Доріжки лабіринту знаходяться між рядками кукурудзи. У лабіринті на вас чекають 9 км заплутаних доріжок, де можна знайти безліч цікавих подарунків та головний приз безкоштовну екскурсійну поїздку. Квести, естафети, катання на квадроциклі, barrel train та досвідчені аніматори – все це чекає на вас у лабіринті. Заблукати у такому лабіринті – треба постаратися, а от розважитися – можна вдосталь. Цей вид відпочинку є екологічним, корисним та цікавим. Він навчає любити природу, відриває від гаджетів, наповнює емоціями всіх тих хто завітає до нас. Веселий настрій та подарунки гарантовано кожному, хто візьме участь у квесті.

Агрофірма «Маяк» – це втілення новітніх технологій в сучасне сільське господарство. Це модернізований та автоматизований процес доїння, раціональний процес годівлі та комфортні умови утримання корів та телят. Все це агрофірма «Маяк» радо показує своїм відвідувачам.

Людмила Русаніна  та її благодійний фонд «Разом» вручила солодощі для дітей танцювального колективу «Усмішка» і подякувала керівництву СТОВ «АФ «Маяк» за таке чудове свято.

Жителів села та гостей своїми виступами радували : вуличний театр “Джайра” – ходулісти диво птахи, рок-гурт “Ефект метелика”, аніматори м Черкаси “Клуб День народження” – леді Баг та щенячий патруль, театр ростових ляльок – свинка пепа; динозаврик; робот бамлбі; черепашка ніндзя, київський театр Динозаврів – динозавр, ведучі – театр ведучих трико – Олександр та Артем, ведучі з команди КВК – Хвилюватись немає причини – Іван та Віталій; ведучий Дмитро, DJ Бетмен та PJ балет Dezire, шоу світлових картин, шоу балет Cats

 Спонсором свята стала команда проекти ютуб – каналу «Agrosphera» і звичайно СТОВ «АФ «Маяк»

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).