22 липня у парку культури і відпочинку імені Т. Г. Шевченка відбулося відкриття сучасного спортивного майданчика. Інновацією стали QR-коди, встановлені довкола локації з тренажерами. Завантаживши за допомогою додатка на свій смартфон інформацію, кожен, хто виявить бажання, може дізнатися як використовувати встановлені спортивні комплекси. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Цікаво, що для кожного з нас є можливість без дорогих тренажерів, без персональних тренерів, у зручний час займатися спортом або ж просто виконувати оздоровчі вправи. Координаторами на відео стали українські олімпійські чемпіони, зірки спорту, телебачення, кіно та музики.

Золотоноша стала однією з перших, де з’явився інтерактивний спортмайданчик. Тож з нагоди такої неординарної події до нашого міста завітали заступник голови Черкаської обласної держадміністрації Лариса Кошова та радник голови ОДА, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській облаcті Андрій Більда. В урочистостях взяли участь Золотоніський міський голова Віталій Войцехівський та голова Золотоніської районної державної адміністрації Ірина Тернова.

– Це знакова подія для Золотоноші, – сказав Андрій Більда. – Такий майданчик – один з перших не тільки на Черкащині, а й в Україні. Загальнонаціональна програма «Здорова Україна» започаткована Офісом Президента України спільно із Міністерством молоді та спорту, а також представниками масового спорту. На спортивних майданчиках міст з’являться стенди-інструкції «Тренуйся тут», на яких за допомогою смартфона можна буде зчитати QR-код, обрати рівень складності та виконати комплекс фізичних вправ за рекомендаціями віртуального тренера.

Андрій Олександрович першим апробував QR-зображення на стенді і продемонстрував вихованцям Золотоніської дитячо-юнацької спортивної школи на чолі з директором закладу Сергієм Трубою як чемпіон світу із плавання Михайло Романчук, котрий наразі представляє Україну на Олімпійських іграх у Токіо займається на аналогічних тренажерах.

Як сказала Лариса Кошова, подібні інтерактивні спортмайданчики з’явилися віднині у Черкасах та Умані. За місяць на Черкащині діятиме ще 20 таких локацій. Вона закликала формувати нові, здорові звички.

– Нам приємно бути в авангарді Черкащини, – констатував Віталій Войцехівський, – і віримо, що ті золотонісці, хто веде і підтримує здоровий спосіб життя, оцінять важливість такої локації у громаді.

Програма Президента «Здорова Україна» спрямована на всі вікові категорії та групи населення і має на меті збільшення тривалості життя українців. У цій програмі передбачений проєкт «Активні парки – локації здорової України». Це створення спортивних майданчиків у кожному кутку країни, мета яких – «спорт для всіх», цікавий і доступний для мільйонів українців.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).