Працівники КП “Міський водоканал” продовжують наводити лад у всіх закутках міста. На сьогодні завершують роботи на кладовищах, чепурять центральні вулиці міста не лише прибиральники та двірники, а й квітникарі.

У ці хвилини тривають роботи біля районного стадіону “Колос”. Деякі громадяни почали перетворювати місцину у сміттєзвалище: пусті пляшки, повні сміттєві пакети, шприці… Дільниця благоустрою КП “Міський водоканал” працює тут відранку.  Задіяна деревоподрібнювальна машина, що перероблює верхівки дерев, гілля, некондиційні залишки деревини на технологічну та паливну тріску.

Відрадно, що серед містян є справжні та надійні патріоти Золотоноші. Так приватний підприємець, Юрій Шурак, обістя якого знаходится недалеко від місця прибирання, завбачивши представників водоканалу кинувся допомагати їм. Без зайвого пафосу та слів Юрій покірно підносить гілля до деревоподрібнювальної машини, адже він – за реальні справи.

І хоча, деякі громадяни часто вибирають позицію критики, негативних інтернет-дописів, а не допомоги, ми щиро вдячні кожному, хто своєю справжньою працею допомагає рідному місту.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).