У жовтні 2015 року приміщення за адресою вул. Незалежності, 40 в  якому був розміщений міський ЦНАП, зазнало значного пошкодження в зв’язку з пожежею.

Станом на сьогодні в м. Золотоноша надається значна кількість адміністративних послуг. Працівники, що обслуговують населення: державний реєстратор місця проживання, державний реєстратор з нерухомості та бізнесу – 2, адміністратори – 2, керівник відділу, адміністратор – 1 (фактично три адміністратори), тимчасово знаходяться в орендованому приміщенні Золотоніського відділку КП «ЧООБТІ» за адресою вул. Незалежності, 15. Крім того, у відділі ЦНАП облаштоване робоче місце головного спеціаліста відділу організаційного забезпечення, контролю та кадрової роботи виконавчого комітету Золотоніської міської роботи, щодо надання довідки про склад сім’ї та інших довідок.

Саме тому актуально стоїть питання завершення реконструкції власного приміщення, в якому організувати надання якісних адміністративних послуг  з урахуванням усіх вимог чинного законодавства щодо доступності, своєчасності та прозорості їх надання. Завершення реконструкції планується у першому півріччі 2019 року.

З огляду на обставини, які склались Золотоніська міська рада подала заявку до Програми «U-LEAD з Європою»  на участь у конкурсному  відборі щодо покращення якості надання адміністративних послуг для населення.

Учасники, які пройдуть відбір та виконають всі умови Програми, будуть забезпеченні оргтехнікою, програмним забезпеченням, якісними та зручними меблями як для працівників так і для відвідувачів, пройдуть навчання щодо надання адміністративних послуг за найвищими європейськими стандартами.

Наша заявка схвалена і Золотоніським міськвиконком став претендентом на Учасника програми, про що розповіли на засіданні сесії Золотоніської міської ради регіональний спеціаліст Програми  «U-LEAD з Європою»  Алла Лежненко та  представник Черкаського регіонального центру місцевого самоврядування Любов Полішкевич. Попереду ще багато роботи, але це один із шансів створити сучасний Центра надання адміністративних послуг у місті Золотоноша.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).