Поліцейський офіцер громади – це наступний крок у реформі Національної поліції. Його основна мета – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки працюватиме на території цієї громади, але й житиме там.

Оскільки поліцейський офіцер стане повноправним представником своєї громади (яка візьме на себе частину фінансової підтримки його роботи), то й звітуватиме він не тільки перед керівництвом, але й перед самою громадою.

Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Саме такі офіцери скоро контролюватимуть безпеку у селах Благодатне та Кропивна.

– Ми, можна сказати, заскочили в останній вагон, бо встигли подати заявку на проєкт до початку війни, – пояснює заступник міського голови Олександр Флоренко. – Закупили для поліцейських два автомобілі Renault Duster. Обладанання, оргтехніку, устаткування та ремонт кабінету забезпечує міська рада.  Наразі підбирають кандидатів на посаду. Протягом 30-50 днів вони можуть приступити до своїх обов’язків.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).