Напередодні 24 лютого у фаховому коледжі ветеринарної медицини вшанували загиблих випускників відкриттям стіни Пам’яті. Героїв – Сергій Оселедько, Андрій Пищик, Роман Заїченко, Кирило Москаленко, Олег Охріменко, Микола Якименко, Олексій Ковтун, Сергій Майборода, Антон Пухтинський, Віталій Шевцов, Дмитро Миронов-Гальченко, Максим Бойко, Вадим Рубан – вшанували рідні, викладачі, студенти та випускники минулих років.

Про це розповідає видання Золотоноша.City.

Захід відбувся у емоційно напруженій атмосфері. Студенти, не стримуючи сліз, декламували вірші, розповідали про міста-герої – Бахмут, Авдіївку, Охтирку, Маріуполь, Волноваху, Херсон, що були розшматовані російськими окупантами. Кожен рядок та слово не залишили байдужими нікого з присутніх.

Зі словами вдячності за світлий подвиг Героїв виступили директор коледжу Іван Жало, начальниця відділу зв’язків з громадою Золотоніського міськвиконкому Лариса Головань, начальник УЖКГ Артем Харін, керівниця ГО «Золотоніська спілка учасників АТО та волонтерів» Леся Шкурко.

На завершення заходу присутні прослухали пісні у виконанні здобувачів освіти та ансамблю «Дружба». Хвилиною мовчання та покладанням квітів присутні вшанували пам’ять про загиблих Героїв. Меморіальна ж стіна стала символом пам’яті та скорботи за загиблими Героями. Вона буде нагадувати студентам та викладачам коледжу про високу ціну свободи та про подвиг тих, хто цю свободу відстоював.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).