29 березня на освітянських теренах Золотоніської громади додався ще один клас безпеки. Його відкрили у Благодатнівській загальноосвітній школі імені Григорія Берези. Перша така локація з’явилася у міській школі №6.

Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

У сучасному освітньому середовищі, де освітні інституції стають місцем не лише навчання, але і формування комплексно розвинених особистостей, важливою складовою стає кабінет безпеки в школі. Це не просто кімната з обладнанням, а простір, де учні вчаться бути впевненими та безпечними, формуючи ключові навички для подальшого життя.

Задля такої події до Благодатного прибуло чимало гостей – представники відділу ДСНС, міського відділу освіти, учителі-колеги із зош №6, керівники села та господарства разом із секретарем Золотоніської міської ради Наталією Сьомак та очільницею відділу освіти Золотоніської РВА Оксаною Чуровою.

Клас обладнаний згідно з вимогами Міністерства освіти і науки. У ньому витримані принципи зональності: зона перегляду відео уроків та презентацій; зона пожежної безпеки; зона мінної безпеки; зона безпеки життєдіяльності; зона домедичної допомоги; зона психологічного розвантаження; ігрова зона.

Апробацію підготовлених осередків звісно ж здійснили школярі у супроводі своїх наставників. Третьокласники жваво вправлялися у правилах дорожнього руху разом зі своєю вчителькою Аллою Жиглатовою.

Учитель початкових класів Надія Водяник розповіла про безпечну поведінку та поводження з незнайомими предметами. Її другокласники вміло оперували знаннями на локації «Мінна безпека та види зброї».

З особливою цікавістю слухали діти начальника місцевої добровільної пожежної команди Максима Масюка, який презентував зону «Домедичної допомоги». Тут зібрані аптечки, дезінфікуючі засоби, бинти, кровоспинні матеріали. Школярі середньої ланки ловили кожне слово авторитетного рятувальника-практика.

Участь у психологічному розвантаженні взяли усі присутні, проявляючи свої мистецькі здібності і зосереджено виконуючи рекомендації наставниці. Практичний психолог Марина Різник провела сеанс арттерапії, змусивши поринути всіх у світ спокою і безтурботності.

Як діяти під час сигналу «Повітряна тривога» нагадав вчитель «Захисту України», основ здоров’я та фізкультури Анатолій Власенко, використавши під час своєї розповіді наочність кабінету.

Зона «Пожежна безпека» наповнена матеріалами, що допоможуть дітям збагатитися знаннями і уміннями, як діяти під час виникнення пожежі та як запобігти нещастю. Цю локацію представив вчитель основ здоров’я та фізкультури Павло Вовчанівський.

Як зауважила головний фахівець відділу цивільного захисту Золотоніського РУ ГУ ДСНС Альона Коваль, Благодатнівський клас безпеки став десятим на Золотоніщині. Загалом на Черкащині діє вже 123 «Класи безпеки».

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).