Вже третій рік поспіль члени громадської організації Золотоноші «Спілка учасників АТО та волонтерів» в цей день проводять міськрайонний турнір з футболу, присвячений загиблим побратимам. Повідомляє сайт zoloto.city. Почесними гостями традиційно є мами та члени родин полеглих на Сході країни.

Після завершення турніру – офіційні урочистості за участі секретаря міської ради Наталії Сьомак та представника районної ради Олександра Нагаєвського. Піснею-посвятою захисникам їх відкрила студентка коледжу Адріана Верхогляд. З вітальним словом до присутніх звернулася голова громадської організації Леся Шкурко. Вона подякувала керівництву міста за організаційну підтримку. Вдячністю матерям побратимів та доземним поклоном був наповнений виступ учасника АТО Ігоря Грєшнікова.

Позмагатися у турнірі зголосилися футболісти 4-х збірних – із сіл Шабельники та Скориківка, «Срібна лавка» (м. Золотоноша) та студентська команда ветеринарного коледжу. Змагання проходили на футбольному полі «Вулика» у селі Нова Дмитрівка завдяки Олександрові Приходьку. Напередодні члени спілки: Лідія Брежко, Ігор Гордієнко, Валентина Пушко, Микола Супрун на чолі з Лесею Шкурко облагородили територію навколо могил загиблих земляків.

О десятій ранку стартували власне футбольні баталії. Спортсмени викладалися сповна, бо усвідомлювали патріотичний настрій гри. До того ж, відповідальності додавав факт проведення змагання саме у День захисника України та День українського козацтва. А ще – присутність матерів полеглих земляків, що слідкували за перебігом гри. Першість дісталася футболістам Шабельників. Друге місце теж здобули сільські спортсмени. Третю позицію посіла «Срібна лавка». І хоча команда юних ветеринарів була останньою в турнірній таблиці, всі оцінили їхнє прагнення до перемоги та виклик досвідченим гравцям.

А потім всі смакували запашною козацькою кашею, здобреною щедрістю золотоніських підприємців – Ілони Каптановської і Віталіни Іщенко-Полях та Золотоніського маслоробного комбінату. Аби приготованої на вогнищі каші вистачило на всіх, цьогоріч прихопили аж два казани. У гурті та на свіжому повітрі вона смакує вдесятеро краще! Щедрості столу АТОвців додали підприємці – Людмила Слюсар та Вікторія Добровольська. Як розповіла очільниця організації Леся Шкурко, цього святкового дня спілчани вирізнялися особливою згуртованістю та організованістю, просякнуті духом патріотизму, братерства і вдячності тим, хто навіки залишиться молодим.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).