За інформацією провідного спеціаліста ДВ РАЦС Тетяни Швед, у березні Золотоніським державним відділом реєстрації цивільного стану зареєстровано 15 народжень: 9 дівчаток – Марія, Анастасія, Діана, Анна(2), Вероніка, Кіра, Юлія, Злата та 6 хлопчиків – Іван, Дамір, Ілля, Володимир, Дем’ян, В’ячеслав. Четверо малюків є першими у своїх родинах, дев’ять – другими, Злата – третьою, а Дамір – четвертою.

   Протягом першого весняного місяця під вінець стало 17 пар. У шести з них молодята побралися вперше, у такої ж кількості пар кожен з наречених вже має досвід подружнього життя, у п’яти – один з молодят взяв шлюб повторно.

Мабуть, саме березень спровокував рекордну кількість розлучень – 32! 26 подружніх пар розірвали сімейні стосунки згідно з рішенням суду, а 6 – за згодою сторін. Найкоротший шлюб, зареєстрований у 2018 році, не протримався і до першої річниці. Найдовший тривав 23 роки.

39 золотонісців залишили цей світ протягом минулого місяця: 15 чоловіків і 24 жінки. Вік найстарших з померлих – 93 роки серед чоловіків і 95 серед жінок, наймолодших – 36 і 44 відповідно.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).