15 листопада президент Зеленський пообіцяв, що щеплені двома дозами вакцини від коронавірусу українці отримають по тисячі гривень. Виплати мають розпочатися з 19 грудня. 1000 грн вакцинованим громадянам виплачуватимуть на віртуальні платіжні картки через застосунок Дія.

Щоб встигнути отримати виплату в І етапі, потрібно подати заяву з 19 до 29 грудня в застосунку Дія. Отримати грошову допомогу можуть повнолітні громадяни України, з повним курсом вакцинації, які мають «зелений» COVID-сертифікат у застосунку Дія і оформили спеціальну банківську картку єПідтримка.

Як отримати виплату.

Завантажте застосунок Дія та авторизуйтесь у ньому. Переконайтесь, що у вас є «зелений» COVID-сертифікат, зайдіть у розділ «Послуги» знайдіть послугу єПідтримка. Виберіть для виплати картку єПідтримка й очікуйте зарахування грошей від Мінекономіки.

Детальніше про картку: її можна оформити в застосунку банку або офлайн-відділенні. Потрібно бути клієнтом одного з шести банків-партнерів або бути готовим відкрити в них новий рахунок.

Де можна витратити кошти: залізничні та авіаквитки в межах України, кінотеатри, театри, музеї, виставкові центри, концерти, спортзали, книжкові магазини.

Президент України Володимир Зеленський доручив уряду забезпечити можливість, щоб громадяни у віці 60+, які вакцинувалися двома дозами вакцини, могли використати 1000 гривень від держави за соціальними напрямками, зокрема, на купівлю ліків.

В уряді очікують, що цього року програмою виплати по тисячі гривень вакцинованим скористаються 8 мільйонів українців.

Витратити гроші, переказати їх на іншу картку, зняти готівкою буде неможливо. Мінцифри зазначає, що ця програма реалізується виключно в застосунку Дія. Тому закликає не вестися на дії шахраїв, які пропонуватимуть витратити гроші в інших місцях або перевести гроші з картки в готівку. Кіберполіція уважно відстежуватиме всі підозрілі ситуації та виплати.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).