Останній тиждень жителі міста помітили, що з кранів вода тече без тиску, а для мешканців 4 і 5 поверів золотоніських «висоток» прийняти душ ввечері взагалі сталою проблемою. Видання Золотоноша.City розповідає, що за повідомленням управління ЖКГ, станом на 07 червня перебої у водопостачанні головним чином були пов’язані з аварійною ситуацією на Домантівському водозаборі та низкою поривів водогону на території міста. Через запісочення свердловин золотонісці недоотримують 35% води від загальної потреби.

— У нас зараз фактично надзвичайна ситуація по місту: була низка поривів у різних кварталах Золотоноші, найкритичніший – у районі машинобудівного заводу, де розірвало трубу, яка постачає воду на цей район. До того ж повністю з ладу вийшли дві свердловини на Домантівській станції підняття води. Плюс традиційний літній період поливу городини – відбір води зараз шалений, – детально пояснює ситуацію заступник міського голови Олександр Флоренко.

Задля наповнення резервуару водою тоді встановили насосну групу на свердловині, яку раніше не задіювали через замулення. Наскільки довго витримає насос поки невідомо, але комунальники проводять усі необхідні заходи. В одну ніч змогли підняти рівень води на 3 позначки: до 9-ої з наявних 12 поділок. Її має вистачити на більшість кварталів міста.

В той же час з приводу останньої проблеми директор КП “Міський Водоканал” Сергій Кзнєцов зазначає, що найбільші витрати води зафіксовані у приватному секторі району зош №6 (вулиці Благовіщенська, Пушкіна, Піддубного, Миколи Негоди, Зозулівська, Воїнів-інтернаціоналістів).

– Навіть мікрорайон Баха не витрачає стільки! Коли на цю локацію зменшили подачу води, потреби містян в інших мікрорайонах забезпечили повністю, – підкреслив комунальник.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).