16 березня відбулася щотижнева нарада керівників комунальних служб міста. Цього разу зібрання провели на території ПП “Базис плюс” повідомляє Золотоноша.City.

Посадовці разом із першим заступником міського голови Олегом Маслом і заступником Олександром Флоренком обговорили поточні і нагальні питання. Йшла мова про забезпечення жителів громади всіма необхідними послугами.

Дорожники ПрАТ «Золотоношарембуд» вже нині готові ліквідовувати ями на покритті міських доріг способом холодного асфальтування. Його планують придбати у Фастівському районі. За словами директора підприємства Володимира Клімова, використання традиційних технологій потребує сприятливої погоди.

Як повідомив керівник ПрАТ «Янтарь» Володимир Гончар, за цей період значно виросло споживання електроенергії. Це в деякій мірі пов’язане з тим, що під час повітряної тривоги, люди все частіше і довше знаходяться в укритті, відповідно й електрики споживається більше. Втім, Володимир Олександрович зауважив, що населення не поспішає розраховуватися за послуги.

Олег Масло наголосив, що наразі воєнний стан, і в першу чергу треба забезпечити всім необхідним військових, а споживачі все ж таки знайдуть можливість розрахуватися за надані послуги, тим паче, що підприємства поступово починають нарощувати виробництво. Окрім того, Верховна Рада схвалила податкові стимули для бізнесу на час війни.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).