У Золотоніській гімназії імені Скляренка реконструюють критий басейн. Відвідувати його зможе кожен охочий, розповіла Суспільному директорка закладу Любов Денисюк.

За словами виконроба Володимира Гончаренка, ремонти розпочали на початку липня. Проклали комунікації, утеплили підлогу і дах, а наразі завершують оздоблювальні роботи.

У законсервованому стані будівля басейну простояла понад п’ять років, додав він. Та нині в неї намагаються вдихнути “нове життя”:

“Завершуємо оздоблювальні роботи, плитку кладемо, комунікації завели, водопровід, каналізацію”.

Чекали понад п'ять років: у Золотоноші реконструюють критий басейн

Оновлюють не лише басейн, а й територію довкола нього. Зокрема, переоблаштували роздягальню, вбиральні.

“Зробили теплу підлогу, стяжку, штукатурку, відновили вікна і плануємо замінити двері”, – розповів бригадир Юрій Гудзь.

Однією з головних вимог до нового басейну була доступність, аби ним могли користуватися людям з інвалідністю, додав він. Тому продумали кожну деталь – від розмірів дверей до спеціального підіймача, аби міг заїхати візок.

Обійдеться басейн у понад 13 мільйонів гривень. 10% відсотків від вартості спрямували з місцевого бюджету, решту – профінансував уряд у межах програми “Велике будівництво”, зауважила начальниця Золотоніського відділу освіти Ольга Строкань.

Чекали понад п'ять років: у Золотоноші реконструюють критий басейн

Чекає, коли уроки з плавання зможе вносити до розкладу занять вчитель фізкультури Олексій Терентьєв. На його думку, поява нового басейну не лише урізноманітнить фізичне навантаження школярів, а й допоможе розвинути цей вид спорту:

“Зараз практично будь-який вид спорту при підготовці передбачає плавання. У нас тепер буде все, щоб виховувати майбутніх олімпійських чемпіонів”.

Чекали понад п'ять років: у Золотоноші реконструюють критий басейн

Хоч басейн розташований на території гімназії, відвідувати його зможе кожен охочий, зауважила директорка закладу Любов Денисюк.

“Цей басейн належить громаді, у нас багато садочків і шкіл, ми будемо складати графіки, аби всі могли поплавати”, – розповіла вона.

Здати у експлуатацію басейн планують 1-го жовтня. До того ж часу треба створити штатний розпис для працівників і спрямувати кошти з місцевого бюджету для утримання нового спортивного об’єкта, додала директорка.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).