Енергійними, невгамовними, талановитими, запалюючими – такими наших танцюристів студії «Zlatodance» запам’ятали у Львові на 8 відбірковому турі у фінал «UKRANIAN DANCE FRONT”, масштабного танцювального Міжнародного проекту, який проходить у 9 містах України.

На чолі зі своєю блискучою тренеркою Лесею Орленко вихованці студії виступили на львівській сцені з 14 номерами. Хвилюванню дітей не було меж, а ще більше хвилювалися за них їхні батьки.

За результатами потужного відбору золотоніські танцюристи зайняли призові місця з усіх своїх виступів: 7 – перших місць, 2 – другий місць, 5 –  третіх місць. Окрім того, найбільшою перемогою стало запрошення до фіналу двох номерів: соло Мар’яни Козак та знаменитого Золотоніського батальйону, які набрали прохідні бали від журі (35 і вище). Фінальний тур (GRAND FINAL) проходитиме у місті Ольштин (Польша) 21-24 червня 2023 року.

Це наша перша танцювальна подорож за межі нашого регіону, яка увінчалася неабияким успіхом, – коментує поїздку керівник Леся Орленко. – Весь вагон потягу був наш – 60 дітей з батьками. Нас гостинно зустрів Львів, було цікаво, весело та незабутньо. 14 номерів і всі призові. Cловом, це шалений успіх!

За перемогу золотонісці отримали медалі, кубки та грамоти.

Пишаємось нашими танцюристами та бажаємо подальших успіхів і перемоги у фіналі!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).