25 юнаків та дівчат із прифронтової Авдіївки прибули вчора на оздоровлення та культурний відпочинок до нашого міста. Група дітей з Донбасу гостює тут вже далеко не вперше: ажіотаж навколо відвідин лівобережного міста попередні два роки був чималим. Приїзд став можливим завдяки тісній співпраці Золотоніської міської ради і Авдіївської військово-цивільної адміністрації.

Юні українці зі Сходу прибули до Черкащини під керівництвом своїх учителів. Оселилася делегація традиційно у місцевій санаторній школі-інтернаті, котра вже не вперше приймає в себе гостей з Донбасу. Окрім цього, навчальний заклад забезпечить гостей і харчуванням.

Протягом двох тижнів на юних авдіївців очікують чимало екскурсій, знайомство з містом, а також поїздки до культурних та історичних пам’яток Черкащини й Київщини. Зокрема, заплановане детальне знайомство із Золотоношею, візит черкаського зоопарку, парку розваг на СТОВ “Маяк”, музеїв у Переяслав-Хмельницькому, а також бази відпочинку на узбережжі Дніпра.

Також, як повідомила на зустрічі делегації заступник міського голови Світлана Суддя, місцеві освітяни підготували насичену програму для дітей із прифронтового міста. В більшості йдеться про дозвілля відпочинкового характеру, виховні заходи на базі Будинку дитячої та юнацької творчості, спортивні свята та волейбольний турнір.

В міській раді дякують за активну допомогу агрофірмі “Маяк”, відділу освіти, керівництву санаторної школи-інтернат, а також всім небайдужим, хто долучився до організації відвідин.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).