Вікторія Шеремет, учениця зош №3, стала переможницею в обласному етапі конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика. У лютому третьокласниця представлятиме школу на Всеукраїнському рівні. Підготувала розумну школярку вчителька початкових класів Наталія Дубинець.

-У конкурсі можна брати участь з третього по 11 класи. Впродовж перших двох навчальних років Віка, як губка, вбирала у себе усі знання, хапала, як кажуть, на льоту. Це дитина, яка може і хоче вчитися, їй все цікаво. Вона поглинає знання із задоволенням, – пояснила Наталія Владиславівна. – Ми вже опрацювали усю граматику з української мови за 4 клас. Останні два місяці старалися писати твори.

Спочатку Віка взяла участь у шкільному конкурсі, потім у межах громади, після перемоги змагалася зі знавцями на обласному рівні.

 – Це третя маленька вихованка, яка представляє нашу школу на обласному етапі. Першою проторувала доріжку й виборола призове місце конкурсу Катерина Павленко, потім була Катерина Нижник. Вона зайняла друге місце в області. Сподіваємось, що Вікторія достойно заявить про себе на Всеукраїнському етапі, – підсумувала вчителька.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).