Провідне місце в роботі Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості посідає профорієнтація. Фахівці філії проводять інформаційно-роз’яснювальну та консультаційну роботу, як серед учнівської молоді так і серед батьків. В кінці квітня 2019 року  було проведено тренінг для батьків «Відповідальне батьківство». Серед присутніх були: спеціаліст  Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Жалобна; психолог, голова ГО «Жіночий простір» Ольга Котюн та 11 безробітних, які мають дітей шкільного віку. Метою заходу стало інформування батьків щодо реальної ситуації на ринку праці, особливостей працевлаштування молоді в сучасних умовах, психологічна пітримка та розуміння свої дітей, а також захист прав дитини.

Профконсультан філії Надія Журавльова ознайомила присутніх з профорієнтаційними послугами служби зайнятості, можливістю проходження тестів для визначення власного потенціалу на онлайн-платформах «Моя професія» та «Профорієнтація та розвиток кар’єри» та актуальними професіями на ринку праці.

Тетяна Жалобна розповіла про проблеми булінгу та аспекти правого захисту школярів. Також ознайомила присутніх з просвітницьким проектом «Я маю право». Метою даної ініціативи є підвищення обізнаності населення про механізм реалізації та захисту прав  дитини на належне утримання та безпечне освітнє середовище.

Ольга Котюн розкрила питання ролі батьків у житті дитини, як не задушити своїх дітей гіперопікою та надмірною любов’ю, як допомогти зробити вибір в житті, а не нав’язувати свій, як не втратити довіру підлітків, а також як виростити самостійних, відповідальних та щасливих дорослих.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).