Сьогодні 19 липня 2018 о 7:20 ранку  група людей в кількості 15 осіб, увірвалася на прохідну заводу ТОВ ПІЇ «Еконія»  та заявила свої права на нерухомість.

За допомогою незаконних дій державного реєстратора вони зареєстрували на себе нерухоме майно, яке належить заводу дитячого харчування ТОВ ПІІ «Еконія», та маючи на руках фіктивні документи заявляють права на об’єкт. Неабиякий резонанс подія викликала серед громади міста. Тому-то біля заводу упродовж години зібралися золотонісці, які вимагали від рейдерів показати права на вланість.

Особисто спілкувався з людьми, які прагли довести своє право на вланість, міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський. Депутати міськоїї ради та представники громадських організацій міста вимагали не блокувати роботу підприємства, яке надає золотонісцям робочі місця і ось уже десять років працює на теренах Золотоноші.

Рейдери не очікуввали такого резонансу серед містян. Окрім того, треба відмітити блискавичну роботу поліції, яка вивила усіх людей, що незаконно перебували на території заводу, за межі та продовжила спілкування з ними у відділку. На територію виробничих майданчиків зловмисники не проникли. До кінця робочого дня полісмени охоронятимуть “Еконію”.

Юристи компанії з’ясовують подробиці усіх, хто замішаний у підробці документів та рейдерському захваті. Підприємство працює у штатному режимі. 

 

Додаткова інформація: Завод по виробництву мінеральної води та дитячого харчування   «Еконія» знаходиться в м. Золотоноші Черкаської області та з 2008 року належить ТОВ ПІЇ Еконія на підставі законних документів. Компанія виготовляє дитяче харчування ТМ «Малятко», ТМ «Йодо», «Чистий ключ».

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).