Як розповіла директор Золотоніського міського територіального центру соціальної допомоги Людмила Неліна, їхня установа розширює коло послуг для людей похилого віку. Про це пише Лівобережна. Крім тих пацієнтів, яким надають безкоштовні послуги згідно з їхнім статусом, в тому числі й забезпечення гарячим харчуванням, все зробили для того, щоб вже з початку листопада організувати доставку гарячих обідів всім бажаючим на платній основі. Пройшли необхідні перевірки й одержали дозволи у підрозділі Держпродслужби, узгодили перелік страв, закупили 5 комплектів харчових боксів. Гарячий обід коштуватиме 13.60 грн., а разом з доставкою –від 30 до 35 гривень, цілком доступно, зручно й смачно як для малозабезпечених клієнтів.
Центр також розширив асортимент надання напрокат пристосувань та підручних засобів для візочників. Крім тих, кому ці засоби надаватимуться на безкоштовній основі, організують ще й платний прокат. Користування візочком обійдеться в 100 гривень за місяць, милицями—35 гривень. При цьому люди бережливіше ставитимуться до користування підручними засобами.
А ще на останній сесії міської ради депутати одностайно підтримали рішення про виділення коштів для придбання ще одного автомобіля для територіального центру. Торік виділене їм соціальне таксі дуже знадобилося й працює результативно. Новий же автомобіль планують придбати вскладчину з благодійним фондом «Родина Нечитайлів», з яким співпрацюють.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).