У Коробівському навчально-вихованому конкурсі відбулась акція ”Тепло своїх сердець передаємо відважним захисникам”. У ній взяли участь учні та їх батьки з Вільхів, Коробівки й Кединої Гори, а також учителі, працівники шкільної їдальні, закладу дошкільної освіти, технічні працівники.

Усі вони колективно передали на фронт теплі речі: зігрівальні пояси, шерстяні та в’язані шкарпетки, рукавиці , светри, штани, куртки, шапки, шарфи, килимки та предмети гігієни. Також Захисники отримають домашню випічку, солодощі, енергетичні напої та батончики, каву, чай, лущені горіхи, кашу та вермішель швидкого приготування.

Тушковану продукцію, паштети, сало тверде та перемелене, випічку, консерви, макаронні вироби, цукерки й вінегрет передали жителі села Кедина Гора. Невтомні шкільні кухарі зліпили вареники, а також наготували той самий вінегрет. А ще – зібрали такі необхідні в зимову пору ліки та медичний матеріал для швидкої допомоги. Діти ж підготували малюнки, сплели обереги із Перемогою і якнайшвидшого повернення додому.

Усе це зібрали за два дні, позаяк шалена відповідальність перед Захисниками і бажання допомогти землякам на фронті спостерігалася в усіх!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).