Вп’яте у Золотоноші відбувся конкурс патріотичної пісні “Героям слава”. Цьогоріч понад сотня учасників боролися за звання найголосистішого. Члени журі теж – знатні: заслужені артисти Анатолій Гнатюк, Юрій Васильківський та Ніна Мирвода, Геннадій Синьоок, Астрая, режисер Богдан Гнатюк, заступник міського голови Мар’яна Ніщенко.

Прийом, преміювання та переїзд учасників здійснювався за рахунок Золотоніської міської ради. Учасники конкурсу проживали у комфортабельному молодіжному таборі “Максимум”. Цей центр дозвілля фактично і став основним спонсором фестивалю. До того ж до фінансування заходу долучилися ТОВ ПІІ “Еконія”, ДП “Златодар”, РАЙСТ, КП “Золотоніський ринок”.

Прослуховування учасників тривало 20 вересня, а 21 найкращих нагороджували. Потому зіркові члени журі та учасники-переможці виступили у гала-концерті. За результатами конкурсу, який тривав у двох вікових категоріях володарями ІІІ премії та грошових винагород на суму 1000 грн. стали: Резніченко Ольга м. Золотоноша та Самовол Марія с. Гельмязів. Другу премію та дві тисячі гривень Половинка Ангеліна, Костенко Оксана с. Степанки, Шадура Леонід м. Буча. Володарями І премії та грошової винагороди на суму 3000 грн стали Завадська Анастасія м. Нетішин, Горбач Єлизавета м. Обухів. Головний приз – гран-прі та винагороду 5000 грн виграв обухівчанин Мартиненко Ілля.

Організатори ввели і спеціальні призи. Так приз міського голови –  сертифікат на поїздку в аквапарк здобув ансамбль «Краплинка» с. Новодмитрівка.

Приз глядацьких сипатій дістався ансамблю «Шанс» м. Бердянськ, спеціальний призом від фонду “Разом” мецената Людмили Русаліної нагородили Литвиненко Василя. Приз від Золотоніської міської ради отримала  викладач вокалу м. Бердянська Черкез Оксана. Золотоніські депутати нагородили цінним призом мешканку Авдіївки Самсонову Марію.

 

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).