2 липня у Золотоніському Центрі соціальної допомоги відбудеться офіційне відкриття літнього табору для дітей з обмеженими можливостями «Надія». Окрім міських жителів, у супроводі батьків відпочиватимуть і оздоровлюватимуться троє дітей із Зорівської об’єднаної територіальної громади та двоє – із села Піщане. Доставляти до місця призначення гостей з району зранку та відвозити додому ввечері буде соціальне таксі. Табір діятиме з 2 до 15 липня. 


– Цього року до роботи закладу долучився міський відділ освіти. Учитель декоративно-прикладного мистецтва з Будинку дитячої та юнацької творчості даватиме молоді творчі уроки. Щодня працюватиме логопед, надаватиме реабілітаційні послуги масажист, функціонуватиме гончарна майстерня, – уточнює робочий графік табору директор центру соціальної допомоги Людмила Неліна. – У перспективі планується, що Зорівська ОТГ привозитиме до нас дітей на реабілітацію: у червні на сесії об’єднаної громади на це передбачили кошти. Хочуть возити діток до логопеда, на масаж та лікувальну фізкультуру.
За два тижні перебування в таборі заплановано 5 виїздів на Дніпро, три екскурсії та одна поїздка в аквапарк. Всього у закладі дитячого дозвілля за 13 днів оздоровляться 27 дітей з міста і району

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).