Сьогодні уся Україна відзначає свято Останнього дзвоника.

Долучилися до заходу і школи міста. Міський голова, Віталій Войцехівський, привітав учнівський, педагогічний та батьківський колективи спеціалізованої школи інформаційних технологій № 2.

Цей заклад – серед сотні українських шкіл, що впроваджують стандарти Нової Української Школи, СШІТ № 2 – учасниця цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини». Перемоги учнівського та педагогічного колективів школи важко переоцінити, адже їм підкорилися не лише обласні турніри, а й всеукраїнські змагання з навчальних предметів та конкурсу-захисту МАН.

На святі Останнього дзвонику шкільні переможці та їх наставники були нагороджені відповідно грамотами та дипломами. Міський голова презентував подаруноквий сертифікат для відпочинку у таборі “Максимум” на суму 5250 гривень учениці 7-А класу Носенко Марії.

Саме ж свято видалося душевним та динамічним. Таночок та пісні маленьких першокласників викликали радість, а спільний танець випускників та їх батьків розчулив усіх присутніх.

Насамкінець одинадцятикласники, перша вчителька випускників та класний керівник випустили у небо кульку мрій з кольоровими стрічками, як символ дитячих веселкових років.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).