Правильний вибір професії – одна із складових успіху сучасної людини. Ситуація на ринку праці та в економіці України динамічно змінюється. Щоб реалізувати себе й досягти бажаних висот у трудовій діяльності, необхідно заздалегідь приділити належну увагу профорієнтації.

Золотоніський міськрайонний центр зайнятості проводить багатоступеневу профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю. Однією з форм роботи є інтерактивно-розважальна гра «Світ професій». 14 березня 2018 року в приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся такий захід. Учні восьмих класів шкіл міста мали можливість поспілкуватися з представниками десяти актуальних професій на ринку праці, а саме: водій, перукар, лікар, поліцейський, психолог, юрист, пожежний-рятувальник, програміст, волонтер, підприємець. Представники з кожного класу в ході бесіди  дізнавалися тонкощі однієї з професій, переваги й недоліки, де можна здобути дану спеціальність та які перспективи працевлаштування і заробітку. Після спілкування з носіями професій восьмикласники робили презентацію бачення кожної спеціальності.

Захід проходив в невимушеній атмосфері, що сприяло активному обговоренню, дискусіям та проявам творчості і креативності.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).