12 вересня 2018 року в межах кампанії #СтопБулінг правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» начальником Золотоніського міськрайонного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Черкаській області Юлією Марченко разом з заступником начальника Золотоніського МР ВДВС ГТУЮ у Черкаській області Юрієм Гончаренком проведено відкритий урок «Стоп булінг!» у Золотоніській спеціалізованій школі № 2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради.

На сьогодні булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, але в більшості випадків кожен стикався з цим явищем у дитинстві. Тому ми розповіли учням, що таке булінг, його види та що робити у випадку, якщо ви стали свідком цькування інших.

Золотоніській міськрайонний відділу ДРАЦС ГТУЮ у Черкаській області здійснюючи активну інформаційну роботу #СтопБулінг, запевнила школярів, що вони не залишаться сам на сам з проблемою, а також, що вони мають право на безпечне дитинство. Діти висловлювали вдячність за проведений урок, адже дізналися багато корисного про свої права та як протидіяти агресивній поведінці.

Це вкотре доводить ефективність правопросвітницьких уроків для молоді, адже отримані у їх ході знання забезпечують підвищення рівня правової обізнаності юнацтва та допомагають сформувати чітку громадську позицію.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).