Напередодні жіночого Свята 7 березня стартував відкритий чемпіонат міста Золотоноші з баскетболу (8 за ліком).
Першими на майданчик вийшли гравці золотоніського “Легіону” проти черкаського “ЧП”, перша чверть залишилась за гостями за мінімальної переваги , далі гоподарі нав’язали швидкісну гру і методично нарощували свою перевагу упродовж двох наступних періодів , останню чверть легіонери грамотно розпорядились часом і засушили гру . Далі був матч- прикраса ігрового дня ЧП-Форсаж , перша половина не виявила переможця, третя чверть залишилась за черкащанами +12, четверта стала кульмінацією матчу, золотонісці відіграли різницю і за десять секунд до кінця зустрічі зрівняли рахунок, але тайм аут гостей і на останній секунді черкащани вирвали перемогу. У грі “Легіону” проти новачків з “Нетс” (це команда переважно зі школярів, деякі вже мають досвід виступів у другому дивізіоні чемпінату Черкас), боротьби не вийшло, легіонери швидко карали за помилки новачків і виграли усі чотирі чверті впевнено. Але вже в цьому матчі дуже добре зіграв захисник “Нетс” Денис Зарщиков (три влучання із-за триочкової лінії). Останні зустрілися упродовж ігрового дня Нетс-ЧП, золотоніська молодь билася до останьої хвилини зустрічі, черкащани ні як не могли наростити свою перевагу, за рахунок супер дальних триочкових влучань Дениса Зарщикова, а таких було 5, та підтримки партнерів, які ще влучили 4 рази. Гра була дуже динамічна та приваблива для вболівальників. Але за рахунок досвіду кінцівка залишилась за гостями з Черкас. Далі у вівторок (09.03) о 20-00 відбудеться зустріч Нетс-Форсаж, усіх бажаючих ждемо на арені ЗОШ№ 3.
Легіон-ЧП 43-29 (6-8, 15-9,13-4,9-8)
Легіон: Ярошенко-15, Хоменко-13, Руденко-8, Волченков-7, Шкляро-0, Абрамов-0, Журба-0, Халілова-0, Антонович-0
ЧП: Юшка-8, Напольский-8,Ткаченко-6 , Сотніков-5, Слукін-2, Фурса-0 , Короткий-0, Ксібрін-0
Форсаж-ЧП 46-48 (6-6, 10-10, 13-22, 17-10)
Форсаж: Василенко-21 , Шарипов-11 , Мірошник-7, Вакула-3 , Строкань-2 , Наливайко-2 , Петренко-0 , Зуб-0
Легіон-Нетс 72-40 ( 14-10, 19-11, 24-12, 15-7)
Легіон: Ярошенко-16, Хоменко-14, Руденко-17, Волченков-14, Шкляров-4, Абрамов-2, Журба-2, Халілова-3
Нетс : Зарщиков-11, Шаповал-11, Бароян-9, Баранник-3, Лещук-3, Просолуп-3 , Прищепа-0 , Пилипець-0, Заічка-0
ЧП-Нетс 62-54 ( 8-9, 22-15, 18-16, 14-14)
ЧП: Юшка-9, Напольский-25, Ткаченко-7 , Сотніков-5, Слукін-0, Фурса-1 , Короткий-0, Ксібрін-15