У спортивному залі ЗОШ №3  стартував вже п’ятий за ліком Всеукраїнський шаховий меморіал імені Ісаака Болеславського, відомого гросмейстера родом із Золотоноші. Міська рада та місцева шахова федерація традиційно виступили у ролі організаторів масштабного турніру, котрий зібрав 90 гросмейстерів з усіх регіонів країни.

Наше місто цими днями приймає знавців цієї гри із Київської, Полтавської, Сумської, Одеської, Житомирської, Дніпропетровської, Львівської, Івано-Франківської, Чернігівської, Кіровоградської, Хмельницької, Миколаївської, Харківської та Черкаської областей.

Змагатимуться шахісти з 29 травня до 2 червня травня. Турнір з призовим фондом  проводиться за швейцарською системою в 9 турів, з обрахуванням національного рейтингу. До участі в змаганнях запрошувались шахісти з рейтингом не більше 2200. Місця учасників визначатимуть за декілька днів по найбільшій кількості набраних очок. Відповідальні за проведення – голова міськрайонної федерації шахів Віктор Грінько та начальник відділу фізичної культури і спорту Микола Строкань.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).