6 травня у парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка вперше за кілька років було велелюдно. Громадська організація «Золотоніський координаційний комітет сприяння обороні України» разом з власниками пивного магазину кафе-бар «Пивчанський» ініціювали благодійний захід на підтримку ЗСУ.

Як інформує Золотоноша.City, до міста завітали десятки байкерів з Черкаської області, Києва, Кривого Рогу та інших міст. Золотонісці мали можливість сфотографуватися на «залізних конях», які були вишикувані у центральній частині парку. До слова, мотоцикли були на будь-який смак – спортивні, раритетні й комфортні.

Поблизу сцени розмістилася локація з виставкою зброї, де діти охоче фотографувалися з гільзами. Поруч майже двометровий Пес Патрон вітався та обіймався з перехожими, а з бажаючими робив знімок на пам’ять. Далі – на ятках торгували патріотичними солодощами та виробами хенд-мейд.

На повітряному кільці в глибині парку – майстер-клас з повітряної гімнастики від Дарії Романової, вихованки студій «Фенікс» (тренер Ірена Гордійчук) та «Зебра» (тренер Світлана Славна).

На майданчику під відкритим небом змагалися вуличні баскетболісти. Вісім команд з Черкас та Золотоноші боролися за перемогу й грошовий приз. Цього разу удача посміхнулася обласним спортсменам.

Поруч зі спортсменами хореографічні композиції демонстрували 38 учнів Драбівського Будинку дитячої та юнацької творчості «Нове покоління», керівник Наталія Арєф’єва. Дівчатка та хлопці заворожили присутніх своїми ритмічними, злагодженими чітко відрепетированими рухами в танцях.

Найсильніші золотонісці змагалися в армреслінгу та жимі штанги стоячи. Для жителів та гостей міста варили козацьку кашу й смачну юшку. Оголошувала всю програму й детально озвучувала локації протягом свята артистична Вікторія Долгушина.

За словами волонтерки Юлії Денисенко, на святі зібрали 27 тисяч гривень:

— Нам потрібно купити генератор для 57-ї бригади. Зранку ми його вже знайшли, він коштує 41 тисячу гривень. Наразі вирішуємо питання про швидку доставку, щоб оперативніше відправити пристрій хлопцям.

Різницю коштів, а саме 14 тисяч, докладе сама громадська організація волонтерів.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).