З метою якісного задоволення потреб роботодавців у Золотоніській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся семінар для кадрових служб ринкоутворюючих підприємств міста та району, які тривалий час співпрацюють зі службою зайнятості. Захід відкрила начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Кириченко, ознайомивши всіх присутніх з регламентом роботи. Потім слово взяла заступник директора – начальник відділу організації працевлаштування населення Наталія Дворник, яка проінформувала про стан ринку праці в Золотоніському районі, професійно-кваліфікаційний склад безробітних, які перебувають на обліку у міськрайонній філії та ще раз наголосила на основних змінах у Порядку реєстрації, перереєстрації осіб, що шукають роботу, зокрема про страховий стаж осіб передпенсійного віку та особливості їх перебування на обліку.

Про можливості служби зайнятості щодо організації професійного навчання, перенавчання, стажування, проведення індивідуального навчання в ЦПТО та неформального навчання детально розповіла начальник відділу активної підтримки Алла Бурдейна.

Багато проблемних питань було з’ясовано в ході зустрічі. По закінченню заходу  Світлана Кириченко провела опитування роботодавців та запропонувала заповнити анкети з метою виявлення перспективної потреби у робочій силі. та ще раз проінформувала присутніх про послуги, які надає сучасна служба зайнятості, зокрема можливість створення та користування роботодавцями персональними кабінетами  на сайті Державної служби зайнятості.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).