Згідно із Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасники АТО мають право на безоплатний проїзд усіма видами громадського пасажирського транспорту, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання. Як повідомляє громадсько-політична газета “Златокрай”.  Проте, за словами членів Золотоніської спілки учасників АТО, неодноразово траплялося так, що водій міжміського автобуса, що слідує за маршрутом «Київ – Світловодськ» і проїжджає через Золотоношу, відмовлявся брати «безкоштовних» пасажирів.

Пояснював просто: за пільговиків держава кошти не повертає. Спочатку була надія, що це -випадковість, однак, на жаль, останнім часом подібні випадки почастішали. Це і стало тією останньою краплею, що переповнила чашу терпіння золотоніських АТОвців і змусила їх вдатися до рішучих дій. Обурившись такому свавіллю, спілчани вирішили особисто перевірити озвучені факти і зустрітися з водієм, щоб він прокоментував ситуацію.

Отже, о 7.40 у суботу, 28 липня, актив громадської організації на чолі з керівником ГО «Золотоніська спілка учасників АТО та волонтерів» Лесею Шкурко дочекався автобуса на зупинці в центрі Золотоноші. Яким же було здивування присутніх, коли водій не виявив аніякого спротиву перевезенню пільгових пасажирів. «Нехай беруть у касі квитки і сідають!» – отримали відповідь. Тому через кілька днів, у понеділок, активісти знову прийшли на автостанцію, щоб впевнитися у тому, що так буде завжди, і підійшли до касира. Жінка пояснила, що згідно з рекомендованим листом (на фото) за один рейс автобус може брати двох осіб пільгової категорії. Та і цього разу водій, який під’їхав за деякий час, виявив свою незмінну позицію: «Без проблем! Сідайте на вільні місця».

У будь-якому разі, шановні пільговики, якщо виникатимуть якісь незрозумілі ситуації з квитками – знімайте на відео, аби у вас були відеодокази, і звертайтеся до нашої організації! – підсумувала очільниця ГО «Спілка учасників АТО та волонтерів» Леся Шкурко.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).