В рамках правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!», з метою запобігання порушення прав громадян, гарантованих Конституцією України та законами у різних сферах життя, фахівцями Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з працівниками Головного територіального управління юстиції у Черкаській області 30 березня 2018 року проведено консультування громадян на базі Піщанської сільської ради Золотоніського району Черкаської області.

В організації та проведенні зазначеного заходу взяли участь: заступник начальника відділу правової організації та консультацій Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Круть В.В. начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб»єктами надання безоплатної первинної правової допомоги цього ж центру – Жалобна Т.М., начальник Золотоніського міськрайонного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Черкаській області – Марченко Ю.О., заступник начальника Золотоніського МРВ ДВС Головного територіального управління юстиції у Черкаській області – Гончаренко Ю.І., начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Черкаській області ‒ Чабан С.О., головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Черкаській області ‒ Ковдій І.І., провідний спеціаліст сектору взаємодії з державними реєстраторами та підвищення кваліфікації суб»єктів державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області – Синьогуб І.А. та приватний нотаріус Золотоніського районного нотаріального округу – Кравченок С.В.

В рамках консультування, восьми громадянам були надані роз’яснення стосовно: особливостей відмови від права на спадщину, оформлення повторного свідоцтва про народження дитини, оформлення договору дарування, зняття з реєстрації тощо.

Поряд з цим, мешканців села було проінформовано про реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». З метою здійснення інформаційного супроводу, серед присутніх були поширені буклети наступної тематики: «Не отримуєш аліменти?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Не знаєш, як вирішити спір?», «Не знаєш як оформити субсидію?» та «Не знаєш як оформити договір оренди землі?».

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).