Золотоніські енергетичні мережі: доповіли про планові відключення електроенергії згідно з графіками, про ряд заходів, що вживаються для стабілізації енергосистеми області. Було повідомлено, що у школах працюють аварійні графіки відключення 1 черги.

Завдання: максимально оперативно інформувати населення та підприємства в разі зміни графіків аварійних відключень.

ПрАТ «Янтарь»:  доповіли про роботи з виконання поточних заявок мешканців багатоквартирних будинків.

Завдання: підготувати детальний звіт про комплекс заходів вжитих в рамках підготовки до осінньо – зимового періоду 2022 – 2023 років.

КП «Міський водоканал»: доповіли про здійснення аварійно-відновлювальних робіт на системі водопостачання та ліквідацію пориву на вул. Благовіщенській, 86. Присутня проблема закупівлі щіпок.

Завдання: перевірити та провести обслуговування зливових каналізацій з метою їх сталого функціонування в осінньо – зимовий період 2022 – 2023 років.

ТОВ «380В»: керівник підприємства повідомив, що у с. Крупське через велике навантаження напруги відбулося коротке замикання проводів. Сьогодні, 22 листопада, о 16:00 будуть замінюватися вуличні лампи.

Завдання: провести ремонт лінії в с. Крупське.

Дорожні служби: доповіли про повну підготовку спеціальної техніки до осінньо – зимового періоду 2022 – 2023 років та про перший в цьому році виїзд спеціальної техніки на вулиці громади у зв’язку з погіршенням погодних умов.

Завдання: надати повний звіт про роботи з асфальтування.

Служба благоустрою: очільниця служби благоустрою доповіла про роботу підприємства в штатному режимі.

Завдання: провести комплекс робіт з обрізки аварійних дерев в с. Кропивна.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).