Золотоніські енергетичні мережі: очільник підприємства доповів, що ситуація на енергетичній мережі міста трішки ускладнилась. Протягом минулих вихідних фахівці здійснили роботи з відновлення кабельних ліній.

Завдання: максимально оперативно інформувати населення у разі планових відключень електроенергії. У випадку ж аварійних відключень, за можливості, надати інформацію населенню про орієнтовний час ліквідації аварії.

КП «Міський водоканал»: підприємство працює у штатному режимі. Фахівці ліквідували аварійні ситуації на системі водопостачання міста на вулиці Шевченка (від Соборної до району машинобудівного заводу та від перехрестя із Захисників України до району машинобудівного заводу) і прилеглих.

Завдання: перевірити функціонування системи водопостачання у селі Крупське.

ПрАТ «Янтарь»: керівник підприємства доповів, що у місті триває підготовка до осінньо-зимового періоду. Здійснюються роботи з аварійного ремонту покрівель та тамбурів багатоповерхівок, планові та аварійні обходи, обстеження будівель і балконів, косіння зелених зон на прибудинкових територіях, роботи з благоустрою, планового технічного обслуговування електромереж та внутрішньобудинкових комунікацій.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

ТОВ «380V»: підприємство працює в штатному режимі. Протягом минулого тижня, внаслідок чисельних коротких замикань, здійснені роботи із заміни ламп вуличного освітлення у місті та селах громади. Фахівці підприємства продовжують аварійно-відновлювальні роботи на мережі вуличного освітлення громади за заявками мешканців.

Завдання: замінити лампи на вуличних ліхтарях за заявками мешканців сіл громади.

Управління ЖКГ: начальник управління повідомив, що протягом тижня здійснені дорожні роботи у Щербинівці (вулиця Терещенка), Кропивні (вулиця Лікарняна) та у Гришківці. У місті за допомогою спеціальної техніки УЯР-01 відремонтували дорожнє покриття вулиць Максимовича та Полатайло. Незабаром подібні роботи відбудуться у Благодатному. Також найближчим часом у селах громади будуть встановлені дорожні знаки.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Служба благоустрою: Працівники активно продовжують виконувати роботи з косіння трави, підмітання прибордюрної частини дороги, обрізання дерев та забезпечення твердим паливом людей пільгових категорій. Виконали роботи з косіння стадіону у Згарях, вулиць міста (Захисників України, Черкаська, Героїв Маріуполя)

Завдання: здійснити роботи з косіння трави та видалення порослі на кладовищах у селах Коробівка та Благодатне.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).