Золотоніські енергетичні мережі: доповіли про нестачу електроенергії в пікові години споживання у зв’язку з масовими ракетними ударами по енергетичній інфраструктурі.

Завдання: дослідити питання доцільності відключення вуличного освітлення, з метою зменшення навантаження на енергосистему.

КП «Міський водоканал»: доповіли про ліквідацію поривів на системі водопостачання міста на вулицях Шота Руставелі, 23-го Вересня, Новоселівська. Додатково повідомили про продовження робіт з відкачування каналізації в с. Благодатне.

Завдання: розробити алгоритм відновлення благоустрою територій, на яких здіснювались аварійно-відновлювальні роботи.

ПрАТ «Янтарь»: доповіли про роботу в штатному режимі та продовження підготовки житлового фонду до осінньо-зимового періоду 2022-2023 років.

Завдання: надати інформацію про потребу піщано-соляної суміші на осінньо-зимовий період 2022-2023 років.

ТОВ «380В»: керівник підприємства повідомив про ліквідацію аварійної ситуації на мережі вуличного освітлення за адресою вул. Черкаська, 85.

Завдання: надати звіт щодо виконання заявок Управління ЖКГ стосовно заміни та ремонту ліхтарів вуличного освітлення. Відпрацювати заявки по заміні вуличних ліхтарів у селах громади.

Дорожні служби: доповіли про завершення аварійних робіт з ремонту дорожнього покриття в м. Золотоноша та початок робіт в селах громади. Додатково повідомили про завершення робіт з улаштування зливової каналізації на вул. Шевченка.

Завдання: підготувати звіт про виконані роботи з аварійного ремонту дорожнього покриття.

Служба благоустрою: очільниця доповіла про завершення робіт із санітарної обрізки зелених насаджень на вул. Шевченка, 53 та на вул. Гагаріна.

Завдання: розпочати санітарну обрізку зелених насаджень на території КП «Золотоніська багатопрофільна лікарня»

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).