Золотоніські енергетичні мережі: очільник підприємства доповів, що ситуація на енергетичній мережі міста на етапі ускладнення. Із ладу виведено 8 кабельних ліній, на яких фахівці проводять роботи з відновлення. Вкотре довів до відома, що, при різкому збільшенні навантаження на електромережі у «пікові» години (ввечері), доведеться застосовувати обмеження електропостачання, графіки яких вже про всякий випадок розроблені у 6 черг. Також продовжуються роботи з прокладання резервної лінії енергетичної мережі міста.

Завдання: оперативно інформувати населення та підприємства в разі зміни ситуації на електромережі міста.

КП «Міський водоканал»:  керівник повідомив, що підприємство працює у штатному режимі. Минулого тижня вже виставили рахунки за воду по різниці з лічильників. Найближчим часом будуть здійснені роботи з облаштування колодязя на РЧВ. Також наголосив, що плануються роботи по запуску дезінфекції води на РЧВ методом хлорування.

Завдання: попередньо проінформувати мешканців міста про тимчасове (у межах тижня) припинення користування води з-під крану у зв’язку з дезінфекцією води методом хлорування.

ПрАТ «Янтарь»: керівник підприємства доповів, що у місті продовжують проводиться роботи з аварійного ремонту покрівель та тамбурів багатоповерхівок, планові весняні обходи та обстеження будівель, косіння зелених зон на прибудинкових територіях, роботи з благоустрою, реконструкції малих архітектурних форм. Додатково повідомив про продовження робіт із планового технічного обслуговування електромереж та внутрішньобудинкових комунікацій.

Завдання: провести детальний огляд внутрішньобудинкових комунікацій будівлі на вул. 23-го Вересня, 103Б.

ТОВ «380V»: загалом підприємство працює в штатному режимі, фахівці підприємства продовжують аварійно – відновлювальні роботи на мережі вуличного освітлення громади за зверненнями мешканців. Додатково у місті буде проведена мережа вуличного освітлення.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Начальник управління ЖКГ: повідомив про продовження дорожніх робіт у селах громади. Минулого тижня стартували роботи з прокладання проїзної дороги на центральному кладовищі. Також, додав, що на ігровому містечку в районі стадіону ДЮСШ та набережної розпочато досить масштабні земляні роботи.

Завдання: розпочати дорожні роботи у селі Крупське та Деньги; завершити дорожні роботи у громаді до 1 липня 2023 року.

Служба благоустрою: очільниця відзвітувалася про роботу підприємства у штатному режимі. У межах земляних робіт на ігровому майданчика буде облаштовано близько 2 км комунікацій, які необхідні для обслуговування даного об’єкту. На території громади активно продовжують тривати роботи з косіння трави та підмітання прибордюрної частини дороги, відновлюються роботи з обрізання дерев  та забезпечення твердим паливом людей пільгових категорій. Також упродовж тижня працівники підприємства  встановили лавки у селі Маліївка, здійснили вивіз гілля на вул. Паркова та відремонтували лавки на автобусній зупинці. До того ж, на вул. Степана Разіна було виявлене несанкціоноване сміттєзвалище.

Завдання: провести роботи з косіння трави у селах громади.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).