Золотоніські енергетичні мережі: очільник підприємства доповів, що через різке падіння напруги на енергомережі від дії захисту була знеструмлена значна частина Золотоніського району. Загалом по всій країні стались відключення світла через спрацювання автоматики на енергетичній інфраструктурі. Його спричинило зниження частоти в об’єднаній енергосистемі України.

Завдання: оперативно інформувати населення та підприємства в разі зміни ситуації на електромережі міста.

КП «Міський водоканал»: підприємство працює в штатному режимі. Нещодавно були проведені роботи із заміни насосної станції у селі Крупське. Керівник підприємства наголосив на тому, що загалом у Золотоноші 111 багатоквартирників, втім при цьому лічильники води є лише на 20%. Найближчим часом буде встановлений лічильник на міських очисних спорудах.

Завдання: вирішити проблему відсутності води у літній період на вул. 23-го Вересня, 103Б.

ПрАТ «Янтарь»: керівник підприємства доповів, що у місті продовжують проводиться роботи з аварійного ремонту покрівель та тамбурів багатоповерхівок, планові весняні обходи та обстеження будівель, косіння зелених зон на прибудинкових територіях, роботи з благоустрою та реконструкції малих архітектурних форм. Додатково повідомив про продовження робіт із планового технічного обслуговування електромереж та внутрішньобудинкових комунікацій.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

ТОВ «380V»: загалом підприємство працює в штатному режимі, фахівці підприємства продовжують аварійно – відновлювальні роботи на мережі вуличного освітлення громади за зверненнями мешканців. Завершили роботи з підключення вуличного освітлення на двох центральних вулицях села Благодатне.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Начальник управління ЖКГ: повідомив про продовження дорожніх робіт у громаді. Сьогодні підрядною організацією продовжувався поточний дрібний ремонт дорожнього покриття по вулиці Баха та розпочато по вулиці Захисників України (Новоселівська) та вулиці Січова. Минулого тижня у Золотоноші завершились роботи з поточного дрібного ремонту дорожнього покриття по вулиці Черкаська та 23-го Вересня, Наталії Ужвій, а у селі Кропивна дороги ремонтувались методом облаштування ущільненої щебеневої основи на вулицях: Підгірна та пров. Свободи. Згодом зазначених робіт зазнають усі населені пункти громади. Також протягом тижня роботи з ремонту доріг проводив КП «Міський водоканал» за допомогою спеціальної машини УЯР-01 на вулицях: Нафтобазівська, Малиновського, Степова, Богунського, Неверовського, Миколи Негоди, Нечуя-Левицького, сьогодні техніка задіяна у селі Кропивна.

Завдання: у межах дорожніх робіт провести роботи відновлення дорожнів знаків з назвою населеного пункту та провести ряд заходів із облаштування вулиць адресними табличками.

Служба благоустрою: очільниця відзвітувалася про роботу підприємства у штатному режимі. На території громади активно продовжують тривати роботи з косіння трави та підмітання прибордюрної частини дороги. Також додала, що працівники завзято проводять роботи з висаджування клумб, зокрема, створили квіткові композиції в центрі села Кропивна та на вулиці Садовий проїзд, між будівлями міської ради та районної адміністрації. Крім того, неподалік набережної та дитячого ігрового містечка розпочато підготовчі роботи до облаштування платної громадської вбиральні, розрахованої на потреби інклюзії.

Завдання: провести роботи з обрізання дерев, які унеможливлюють роботи комунальних служб, та косіння кладовищ у селах громади.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).