Золотоніські енергетичні мережі: очільник підприємства доповів про стабільну ситуацію на електромережі та відсутність аварійних ситуацій на території громади, дефіцит потужності не прогнозується. Є інформація про можливі обмеження електропостачання в часи пік (19:00 – 22:00). Це пов’язано з необхідністю проведення ремонтних робіт на одному з блоків Рівненської АЕС. А також тим, що на даний момент не вдалося в повній мірі відновити об’єднану енергосистему країни після атак ворога. В першу чергу обмеження електропостачання стосується промислових підприємств. Також додав, що, якщо дефіцит електроенергії буде великий, то доведеться також обмежувати побутових споживачів і вводити графіки погодинного відключення.

Завдання: оперативно інформувати населення та підприємства в разі зміни ситуації на електромережі міста.

КП «Міський водоканал»: підприємство працює в штатному режимі. У зв’язку з проведенням аварійно – відновлювальних робіт на системі водопостачання міста тимчасово було припинено постачання води від перехрестя вулиць Шевченка/Соборна до мікрорайону ЗМЗ. Також проводилися роботи з ліквідації пориву на вул. Комунарівська. Керівник підприємства наголосив на тому, що загалом у Золотоноші 111 багатоквартирників, втім при цьому лічильники води є лише на 20%. Найближчим часом буде встановлений лічильник на РЧВ.

Завдання: проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями стосовно зняття показників лічильників для уникнення непорозумінь щодо нарахувань за спожиту воду.

ПрАТ «Янтарь»: керівник підприємства доповів, що у місті продовжують проводиться роботи з аварійного ремонту покрівель та тамбурів багатоповерхівок, планові весняні обходи та обстеження будівель, косіння зелених зон на прибудинкових територіях, роботи з благоустрою та реконструкції малих архітектурних форм. Додатково повідомив про продовження робіт із планового технічного обслуговування електромереж та внутрішньобудинкових комунікацій.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

ТОВ «380V»: загалом підприємство працює в штатному режимі, фахівці підприємства продовжують аварійно – відновлювальні роботи на мережі вуличного освітлення громади за зверненнями мешканців. Доходять до завершального етапу роботи у селі Благодатне.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Начальник управління ЖКГ: повідомив про продовження робіт з асфальтування у селі Благодатне та про початок поточного середнього ремонту (із заміною бордюрного каменя) вулиці Черкаської. У зв’язку з цим 17 травня введено тимчасову схему об’їзду ділянки, де будуть працювати шляховики.

Завдання: провести роботи з пофарбування лежачого поліцейського у с. Коробівка, відновлення дорожнів знаків з назвою населеного пункту та провести ряд заходів із облаштування вулиць адресними табличками.

Служба благоустрою: очільниця відзвітувалася про роботу підприємства у штатному режимі. На території громади активно продовжують тривати роботи з косіння трави, підмітання прибордюрної частини дороги, висаджування клумб (додатково повідомила про встановлення крапельний полив).

Завдання: провести роботи з косіння трави на стадіоні с. Коробівка та обрізання дерев, які унеможливлюють роботи комунальних служб.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).