Золотоніські енергетичні мережі: очільник підприємства доповів про стабільну ситуацію на електромережі та відсутність аварійних ситуацій на території громади, дефіцит потужності не прогнозується.

Завдання: з настанням середньодобової температури повітря (20’С) розпочати роботи з прокладання резервної лінії енергетичної мережі міста та оперативно інформувати населення та підприємства в разі зміни ситуації на електромережі міста.

КП «Міський водоканал»: підприємство працює в штатному режимі. Минулого тижня проводилися роботи із заміни насосу на воднапірній вежі у селі Крупське. Також у місті продовжують встановлювати загальнобудинкові лічильники. Станом на 2 травня залишилося встановити 1 лічильник. Керівник підприємства наголосив на тому, що деякі мешканці не допускають фахівців зняти показники лічильників води.

Завдання: провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями стосовно зняття показників лічильників для уникнення непорозумінь щодо нарахувань за спожиту воду та перевірити роботу насосу на водонапірній вежі у лікарні. Відремонтувати об’єкт благоустрою (частину дворового проїзду) по вулиці Благовіщенська, 92, який було пошкоджено під час проведення аварійних робіт.

ПрАТ «Янтарь»: керівник підприємства доповів, що у місті продовжують проводиться роботи з аварійного ремонту покрівель та тамбурів багатоповерхівок, планові весняні обходи та обстеження будівель, косіння зелених зон та роботи з благоустрою на прилеглих територіях. Минулого тижня маляри проводили роботи з ремонту під’їзду на вул. Незалежності, 35.

Завдання: перевірити кількість мешканців та існуючі борги в будинку №63 на вул. Шевченка.

ТОВ «380V»: загалом підприємство працює в штатному режимі, фахівці підприємства продовжують аварійно – відновлювальні роботи на мережі вуличного освітлення громади за зверненнями мешканців. За минулі вихідні було виконано 3 заявки по відновленню та заміни ламп вуличного освітлення (загалом замінили 24 одиниці).

Завдання: провести роботи з відновлення трубостійок

Начальник управління ЖКГ: було повідомлено, що у громаді розпочато сезон асфальтування. Із настанням сприятливих погодних умов, 1 травня,  тривали активні роботи з укладання вирівнювального шару асфальтного покриття на ділянці центральної вулиці Шевченка – від перехрестя із Благовіщенською то Богодухівської. Найближчим часом асфальтування зазнають вулиці сіл громади.

Завдання: провести інформаційну-роз’яснювальну роботу з мешканцями вулиці Лікарняна щодо правил сортування сміття у баках, розмістити дорожні знаки у селах Коробівка та Комарівка.

Служба благоустрою: на території громади активно тривають роботи з  висаджування клумб, косіння трави, підмітання прибордюрної частини дороги та посадки дерев. Також 2 травня оновили квіткову інсталяцію в центрі міста. Зв’язку квітів на дерев’яній білій основі поклали на зміну Великодньому кошику.

Завдання: провести роботи з благоустрою у селах громади.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).