Золотоніські енергетичні мережі: очільник підприємства доповів про стабільну ситуацію на електромережі та відсутність аварійних ситуацій на території громади.

Завдання: оперативно інформувати населення та підприємства в разі зміни ситуації на електромережі.

КП «Міський водоканал»: доповіли про ліквідацію пориву на вул. Шевченка, 131. Продовжуються роботи зі встановлення загальнобудинкових лічильників. Станом на 18 квітня додатково встановлено 1 лічильник на вул. Євгена Півня, 8 (загалом за графіком залишилося встановити ще 2 лічильника).

Завдання: провести інформаційно – роз’яснювальну роботу серед мешканців багатоквартирних будинків стосовно питання встановлення лічильників.

ПрАТ «Янтарь»: керівник підприємства повідомив про проведені інформаційно – роз’яснювальні роботи серед мешканців багатоповерхівок, які ще не встановили лічильники. За минулі вихідні через недбальство мешканців на вул. Шевченка, 233 фахівці провели аварійні ремонти на каналізаційній системі будинку. Також у місті продовжують проводиться роботи з аварійного ремонту покрівель та тамбурів багатоповерхівок (сьогодні на вул. Шевченка 115, 62Б).

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

ТОВ «380V»: загалом підприємство працює в штатному режимі, фахівці підприємства продовжують аварійно – відновлювальні роботи на мережі вуличного освітлення громади за зверненнями мешканців. За минулий тиждень замінено лампи вуличного освітлення у селі Кропивна та на вул. Комарова, 6, сьогодні розпочато роботи у селі Маліївка.

Завдання: оперативно виконувати заявки по відновленню та заміни ламп вуличного освітлення.

Начальник управління ЖКГ: повідомив, що напередодні поминальних днів зосереджують більшу увагу на непроїзні території кладовищ та проводять заходи з їх улаштування. Додатково повідомив про початок робіт з аварійного ремонту дорожнього покриття на території громади.

Завдання: розпочати дорожні роботи в селах громади.

Служба благоустрою: очільниця доповіла про посилену роботу підприємства, особливо напередодні великодніх свят та поминальних днів. Зокрема, на території громади активно тривають роботи з прибирання кладовищ, висаджування клумб та косіння трави. На вулицях міста у дві зміни працює підмітальна машина, виконуючи роботу з прибирання прибордюрної частини дороги.

Завдання: спільно з УЖКГ та відділом освіти провести ряд заходів з відновлення інклюзивного дитячого майданчика.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).