Золотоніські енергетичні мережі:  очільник підприємства доповів про стабільну ситуацію на електромережі та відсутність аварійних ситуацій на території громади. Додатково повідомив про початок Україною експорту електроенергії, що свідчить про позитивний розвиток енергосистеми країни.

Завдання: оперативно інформувати населення та підприємства в разі зміни ситуації на електромережі міста.

КП «Міський водоканал»: підприємство працює в штатному режимі. Продовжуються роботи зі встановлення загальнобудинкових лічильників. Станом на 11 квітня додатково встановлено 2 лічильника на вул. Шевченка, 109, 129. Спеціалістами підприємства було знято показники з 7 лічильників. Тож, за отриманими даними загальна розбіжність склала 319 м3. Додатково повідомив, що 10 квітня було проведено збори мешканців будинку на вул. Шевченка, 107 щодо питання необхідності встановлення лічильника, на яких були присутні представники комунального підприємства та управління ЖКГ.

Завдання: провести інформаційно – роз’яснювальну роботу серед мешканців багатоквартирних будинків стосовно питання встановлення лічильників.

ПрАТ «Янтарь»: керівник підприємства повідомив, що всі служби працюють у штатному режимі. Фахівці завжди вчасно реагують на звернення мешканців, виконуючи їх заявки та побажання.

Завдання: максимально сприяти КП «Міський водоканал» у проведенні інформаційно – роз’яснювальної роботи серед мешканців багатоквартирних будинків стосовно питання встановлення лічильників .

ТОВ «380V»: загалом підприємство працює в штатному режимі, фахівці підприємства продовжують аварійно – відновлювальні роботи на мережі вуличного освітлення громади за зверненнями мешканців.

Завдання: оперативно виконувати заявки по відновленню та заміни ламп вуличного освітлення.

Начальник управління ЖКГ: повідомили про завершення робіт з улаштування твердого покриття на найбільш критичних вулицях міста. Шляхом улаштування піщано – щебеневого покриття було відремонтовано 14 вулиць громади.

Завдання: розпочати дорожні роботи в селах громади.

Служба благоустрою: очільниця доповіла про посилену роботу підприємства. Зокрема, на території громади розпочалося улаштування квіткових експозицій та заходи з озеленення. На вулицях міста у дві зміни працює підмітальна машина, виконуючи роботу з прибирання прибордюрної частини дороги. Активно тривають роботи з прибирання кладовищ на території громади.

Завдання: розпочати прибирання на кладовищах у селах громади.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).