Золотоніські енергетичні мережі:  очільник підприємства повідомив що ситуація на енергосистемі контрольована та стабільна. Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній і не прогнозується.

Завдання: вжити ряд заходів стосовно прокладання резервної лінії енергетичної мережі міста.

КП «Міський водоканал»: дотепер для підприємства актуальним питанням є встановлення загальнобудинкових лічильників. На деяких вулицях проводились інформаційно-роз’яснювальні збори щодо проведення попередньо зазначених робіт. Станом на 28 березня вже встановлено 16 лічильників з 20. Згодом розпочнуть роботи з будинковими вводами (4 будинки).

Завдання: провести інформаційно-роз’яснювальні збори на вулицях, де встановлені/встановлюватимуться загальнобудинкові лічильники та підготувати довідку про обов’язковість їх встановлення.

ПрАТ «Янтарь»: керівник підприємства доповів, що у місті продовжують проводиться роботи з аварійного ремонту покрівель, планові весняні обходи та обстеження будівель. Зараз особлива увага приділяється прибиранню заповнених сміттєвих баків.

Завдання: провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями багатоповерхівок щодо дотримання правил благоустрою та правильного сортування сміття.

ТОВ «380V»: керівник повідомив, що фахівці підприємства провели роботи із заміни ламп вуличного освітлення на вул. Джеджелія, 49. На вулицях міста проводяться роботи з обрізки гілля, яке обмежує роботу працівників. У найближчому часі будуть проведені роботи з відновлення вуличного освітлення на вул. Комарова, 6 та Джеджелія, 49.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Начальник управління ЖКГ: повідомив, що на другорядних вулицях, особливо на важко проїздних та грунтових , розпочато комплекс робіт з вирівнювання поверхонь, облаштування піщано-щебеневого покриття та ущільнення цього покриття дорожніми катками. Найближчим часом працівники планують відремонтувати близько 15 вулиць громади.

Завдання: проводити інформаційно – роз’яснювальну роботу серед населення стосовно заборони спалювання рослинних решток та передбаченої відповідальності за такі дії.

Служба благоустрою: очільниця доповіла про активні роботи з підмітання тротуарів міста спеціальною технікою. Також додала про збільшення об’єму робіт з прибирання майданчиків для збору твердих побутових відходів через початок сезону «польових робіт».

Завдання: разом із КП «Міський водоканал» розробити інформаційні брошури щодо правильного сортування сміття.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).