Золотоніські енергетичні мережі:  очільник підприємства повідомив про здійснені роботи з демонтування електропроводів на розі вулиць Січова-Черкаська унаслідок ДТП. Електроенергія була відновлена вже о 14:10 та ситуацій щодо пошкоджених електроприладів у мешканців названих вулиць не сталося. Продовжуються роботи з відновлення системи та заміни ліхтарів вуличного освітлення у селах громади.

Завдання: звернути увагу та вжити ряд заходів стосовно прокладання резервної лінії енергетичної мережі міста.

КП «Міський водоканал»: працівники підприємства продовжують встановлювати загальнобудинкові лічильники.  Було повідомлено про проблемну ситуацію на вул. Баха 90В, де мешканці не допускають комунальників до мереж.

Завдання: прийняти відповідні міри щодо недопуску комунальників до мереж та провести роботи з благоустрою на прилеглій території РЧВ.

ПрАТ «Янтарь»: керівник підприємства доповів, що за минулі вихідні проведено роботи з планового технічного обслуговування внутрішньобудинкових електромереж на вул. Шевченка, 61. Додав, що у місті також проводяться роботи з аварійного ремонту покрівель, продовжуються планові обходи та обстеження будівель. Із настанням теплих погодних умов розпочалися роботи з благоустрою біля багатоповерхівок, у дворах відновлюються зелені зони, які були пошкоджені внаслідок неправильного паркування водіїв.

Завдання: надати звіт про виконані роботи та провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями багатоповерхівок щодо дотримання правил благоустрою.

ТОВ «380V»: керівник повідомив, що фахівці підприємства провели роботи із заміни ламп вуличного освітлення у селах Коробівка та Крупське. Близько 50 ламп було замінено на вулицях міста: Шевченка, Гайдара, Жуковського, Гагаріна, Черкаська та ін. У найближчому часі будуть проведені роботи з відновлення вуличного освітлення на вул. Комарова, 6.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Начальник управління ЖКГ: доповів про початок тендерних закупівель ремонту доріг. Додатково повідомив про активну роботу муніципальної інспекції – систематичні рейди з виявлення паліїв та порушників правил благоустрою. За останній тиждень було розпочато 3 адміністративних провадження.

Завдання: провести інформаційно – роз’яснювальну роботу серед населення стосовно заборони спалювання рослинних решток та передбаченої відповідальності за такі дії.

Служба благоустрою: очільниця прозвітувала про виконані роботи з благоустрою у селі Благодатне та меморіальному парку. Плануються роботи з видалення порослі, аварійних дерев та кронування у селах Коробівка і Крупське та в місті на вул. Незалежності. У теплицях сектору озеленення вже готові сіянці для висадження у відкритий ґрунт на квіткових локаціях та експозиціях.  Приблизно у квітні буде відновлена робота фонтану.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).